Про платформу

Мета проекту

Проблему важко не помітити. Її бачать і батьки біля дитячих майданчиків, і самі діти. Її бачать і містяни, і туристи в парках, скверах, дворах. На жаль, у Києві прибирати за своїм собакою наразі є скоріше рідкістю, ніж загальноприйнятою нормою.

Проект цивілізованого вигулу домашніх тварин ГО «Це наш Київ» розпочала у 2015 році. За перші чотири роки такої роботи у місті було встановлено більше 200 вбиралень. Також, для підвищення обізнаності громадян про корисну звичку прибирати за своїми улюбленцями організація щороку запускає інформаційні кампанії. Логічним продовженням діяльності у цьому напрямку стає платформа «Прибери».

Платформа пропонує простий план дій, що працює. Що робити, якщо дратує бруд, що залишають власники тварин після прогулянки? Що робити, якщо немає собачої вбиральні поблизу? Як організувати встановлення конструкції? Чиїм коштом? Як зібрати кошти? Усі ці питання громадяни можуть вирішити спільно за допомогою платформи «Прибери».

Платформа «Прибери» має за мету об'єднувати громадян навколо вирішення соціальних проблем. Простір довкола нас ми, громадяни, творимо самі. Творімо наш спільний простір відповідально.

Партнери

Наші плани

2019 Травень
Запуск тестового режиму роботи платформи
2019 Червень
Офіційний запуск платформи
2019 Вересень
Розширення функціоналу Платформи
2020 Січень
Підведення підсумків
2020 Березень
Масштабування платформи
Створити аккаунт

Продовжуючи, ви приймаєте умови користувальницької угоди

Вхід

Швидкий та зручний вхід через соціальні мережі

Забули пароль?

Введіть E-mail, який ви використали для реєстрації, і ми відразу вишлемо
вам новий пароль