Хто ми такі?

Громадська організація "Це наш Київ"

Столиця України — надзвичайне місто, але, якщо відверто, не надто комфортне. Хочеш жити у гарному, чистому, комфортному місті? Зроби щось. І ми почали робити.

Ми — це колектив онлайн-видання «НашКиев.UA». У якийсь момент нам стало замало висвітлювати проблеми міста, тож згодом, у 2013 році, була створена ГО «Це наш Київ». Організація має декілька напрямків роботи. Один з них — благодійна торгова платформа «Мурахи», що в 2018 році отримала нагороду SME Star Neighbor Award.

Організація ініціює інфраструктурні, інноваційні, соціальні проекти, що започатковують нові традиції і нові правила співіснування містян. Наша мета — не тільки сприяти вирішенню проблем у місті, створюючи необхідні інструменти та запускаючи інформаційні кампанії, а й формувати справді дієву громаду Києва.

Позицію «кожен сам за себе» ми залишаємо у минулому. Наше бурхливе сьогодення — і в Україні, і в світі загалом — наочно демонструє, що зміни відбуваються в результаті спільних зусиль багатьох. І як організація, і як окремі громадяни ми вчимося корелювати свої особисті інтереси із загальними, відстоювати їх, діяти спільно та об’єднуватися заради вирішення завдань. Долучайтесь, бо #НамТутЖити.

Проекти ГО

На досвіді американських та європейських колег наша команда розробила та запатентувала конструкцію. Ці антивандальні, зручні смітники вже встановлені в більш ніж 10 містах України.

Щороку ГО «Це наш Київ» запускає соціальну рекламу для популяризації прибирання за тваринами. Кампанія «Краще б це був шоколад!» отримала дві нагороди, золото та срібло, на Effie Awards-2017 за ефективну та креативну комунікацію.

Це перша в Україні компанія для справжніх собаколюбів, яка кожну 10-ту конструкцію «Собача вбиральня» встановлює безкоштовно, а частину прибутку реінвестує в збільшення та підтримку мережі.

Команда

Дмитро Федоренко
Засновник проекту
Андрій Пікалов
Менеджер з логістики
Оксана Касянчук
Менеджер по роботі з партнерами
Надія Тарасова
Менеджер проекту
Створити аккаунт

Продовжуючи, ви приймаєте умови користувальницької угоди

Вхід

Швидкий та зручний вхід через соціальні мережі

Забули пароль?

Введіть E-mail, який ви використали для реєстрації, і ми відразу вишлемо
вам новий пароль